Kullanıcı Sözleşmesi

– Kullanıcı; üyelik prosedürlerini yerine getirirken, Site’nin Hizmet’lerinden faydalanırken ve Site’deki Hizmet’lerle ilgili herhangi bir işlemi yerine getirirken Kullanıcı Sözleşmesi’nde yer alan tüm şartlara, Site’nin ilgili yerlerinde belirtilen kurallara ve yürürlükteki tüm mevzuata uygun hareket edeceğini, Kullanıcı Sözleşmesi’nde ki tüm şart ve kuralları anladığını ve onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

-Kullanıcı, yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince veya diğer Kullanıcılar ile üçüncü şahısların haklarının ihlal edildiğinin iddia edilmesi durumlarında, steamhesap’ın kendisine ait gizli/ özel/ ticari bilgileri gerek resmi makamlara ve gerekse hak sahibi kişilere açıklamaya yetkili olacağını ve bu sebeple Steamhesap’dan her ne nam altında olursa olsun tazminat talep edilemeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

-Bütün oyunlarda garanti hizmeti mevcuttur. Olası problemlerde değişim süresi 1-48 saat aralığındadır. Olası stok problemlerinde bu süre uzayabilir daha ayrıntılı bilgiyi destek ekibinden alabilirsiniz.

-Alıcı satın aldığı ürünü dikkatle okuma sorumluluğuna sahiptir. Ürün açıklamasında otomatik teslimat yapıldığına dair bir bilgi veriliyorsa satın aldıktan sonra ürün otomatik olarak mail adresinize gönderilir.

-Otomatik teslimat olan ürünler anında teslim edilir.

-Sitemize ödemelerinizi PAYTR ödeme sistemleri aracılığıyla 0 güvence ile yapmaktasınız. Bilgileriniz korunur ve asla paylaşılmaz.

-Satın alınan ürünlerde para iadesi kabul edilmez. Olası problemlerde ürününüzün yenisi ile değişim yapılır.

-Satın alınan oyunlarda olası yasaklama (BAN) sorunları için itirazlar sipariş tarihinden sonraki ilk 24 saat için geçerlidir. Daha sonra yapılan itirazlar hakkında herhangi bir işlem sağlanamamaktadır. Kullanıcılar satın aldıkları ürünün yasaklama durumunu satın aldıkları tarihte kontrol etmek zorundadırlar.

-Herhangi bir oyunda yapılan sistem veya platform değişikliği nedeniyle kaybedilen hesap erişimlerinden steamhesap sorumlu değildir. Alınan ürünler değişimden önceki sisteme uygun şekilde sağlanmıştır. Alıcıların iade veya değişim talep etme hakları bulunmayacaktır.

-Hesap olarak satılan ürünler 2.el hesap olarak satılmaktadır, oyun içerisinde belirli ilerlemeler mevcut olabilir.

-Alıcı teslim aldığı ürünü(hesap veya dijital anahtar) 3. bir şahıs ile paylaştığı taktirde garanti hizmeti sonlandırılmaktadır.

-Satın alınan hesaplara para, bakiye, vb çeşit ödemelerin yapılması yasaktır olası problemlerden steamhesap sorumlu değildir.

-Rastgele oyun kodlarında steamhesap.net sadece belirtilen fiyat aralığını garanti etmektedir. Oyunların indirimde olmasının herhangi bir önemi yoktur önemli olan indirimsiz satış fiyatının ürün açıklamasını karşılamasıdır. Harici bir durum kesinlikle alıcıya garanti edilmemektedir. Alıcının kütüphanesinde bulunan bir oyunun çıkması veya çıkan oyunu beğenememe durumu iptal veya iade kapsamında olmamaktadır. Rastgele başlıklı ürünlere tarafımızca müdahale uygulanmamaktadır. Herhangi bir rastgele oyun kodu satın alan müşteri gerekli bütün bilgilendirmeyi kabul etmektedir.

-Ortak olarak kullanılan ürünlerde her kullanıcı kendi profili ile oynamaktadır. Hiçbir kullanıcı başka bir kullanıcının profiline erişemez. Bu ürünleri kullanırken alıcıya iletilen talimatların haricindeki kullanım alıcının sorumluluğundadır.

-Sosyal mecralarda forumlarda vb. yerlerde kuruluşumuzu zedeleyen üyelerimizin garantilerinin iptali sağlanmaktadır.

-Kullanıcılar ve Steamhesap.net ile hukuken bağımsız taraflardır. Aralarında ortaklık, temsilcilik veya işçi-işveren ilişkisi yoktur. Kullanıcı Sözleşmesi’nin onaylanması ve uygulanması sonucunda, ortaklık, temsilcilik veya işçi-işveren ilişkisi doğmaz.

-steamhesap.net Kullanıcı Sözleşmesini değiştirme hakkını elinde tutar.